Здирають шкіру і отримують задоволення

Наше цьогорічне літо як ніколи спекотне і мабуть кожен вже зіткнувся з проблемою обгорання на сонці. Але це аж ніяк не те, що мене дивує. Об’єктом моєї цікавості стало те, чому саме люди так люблять здирати обгорілу на сонці шкірку. Серед опитаних мною таке заняття подобається в основному жінкам, хоча і чоловіки зізнавалися в цій слабкості.

Дуже хотіла знайти пояснення такій поведінці, але на жаль нічого путнього не знайшла.
Здогадуюсь, що це така поведінка зумовлена якимись еволюційними, психологічними особливостями, адже навіть маленькі діти часто люблять намазати руки клеєм, а потім з задоволенням здирають тоненьку плівочку як маленька Амелі в одноіменному фільмі 🙂
Хтось щось чув, знає про це? Поділіться знаннями

У тебе все вдасться!

Ніколи раніше не звертала уваги на різного роду позитивні написи на рекламних щитах, екранах і тому подібне на зразок «Посміхнись!», «Сьогодні твій день», «У вас все вдасться».  А от сьогодні по дорозі на роботу натрапила на один з таких і він на мене таки повпливав. Сприйняла це як установку і день таки дійсно вдався 🙂
Буду тепер тренуватись, почну з посмішки, певно трохи по дурному виглядатиме моя усміхнена фізіономія серед інших похмурих (бо як не сумно, але в Україні їх більшість). Ну хіба посміє якась капость причепитись до усміхненого обличчя?
Велика штука цей внутрішній самонастрій! Раджу 🙂

Невже це Моцарт?

Довго не могла повірити, що ця мелодія належить видатному композитору Вольфгангу Амадею Моцарту. Якось так по сучасному написано. Одним словом — великий талант той дядько композитор.
Слухаю вже 2 години підряд і це певно ще далеко не кінець 🙂