Італійські весільні сукні родом з України

Знову і знову переконуюсь у талановитості і парадоксальності нашого народу та й держави вцілому. Справа в тім, що виявляється у нас у Чернівецькій області є село Волока (Глибоцький р-н), де якщо не в кожній хаті то через одну займаються виготовленням весільних суконь. Виготовляють тут весільні сукні на будь-який смак і ціну, для бажаючих є варіанти з камінням Сваровські і всякими іншими прибамбасами. Тутешні майстрині виготовляють і ексклюзивні сукні на замовлення. Майструють тут і мережевні весільні парасольки. До речі, дуже гарні парасольки 🙂 Одним словом вже давно час зробити весільну сукню символом села Волока, саме вона є годувальницею більшості тутешнього населення. До речі село Волока одне з найбагатших сіл України.

Але цікаво те, що свою діяльність майстрині намагаються не афішувати, ба навіть приховувати. Ну основна причина це те, що доведеться платити великі податки, а інша та, що весільні сукні часто продаються як відомі італійські та французькі бренди. Часто замовниками тутешніх вечірніх і весільних суконь є серйозні російські бутіки, а також замовники з Румунії, Югославії та багатьох столиць Європи.

Тож, не виключено, що над однією з дорогих “італійських” суконь з суперського бутіка, сиділа наша українська майстриня, а сама сукня тої Італії не те що не бачила, а навіть на мапі біля неї не лежала.

Італійські весільні сукні родом з України: 4 комментария

  1. oogo. ot vono sho. zavjdu virula y vun’atkovis’t nashuh l’ydei.

    A pro podatku — to vonu dilo robl’t’ sho mov4at’))))

  2. є малюсінький відсоток того, що може і твоя сукня з України :)))

  3. ціни досить різні зустрічались, найдешевше бачила за 1000 грн, найдороще — 4000. Але то не межа ні дешевості ні дороговізни, можна торгуватись. Цікаво що можна натрапити навіть на досить оригінальні моделі

Обсуждение закрыто.